February 27, 2021

Nuk duronte dot më/ Ami bën ndryshimin e madh në pamje: As Ermali s’e njeh tani…

Nuk duronte dot më/ Ami bën ndryshimin e madh në pamje: As Ermali s’e njeh tani…

Moderatoren e njohur të ekranit, Amarda Toskën, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me look-un e saj natyral, të cilit i ka qëndruar besnik prej vitesh.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive