March 4, 2021

Gazetari që punonte ne Top Channel nxjerr zbuluar autoren e “Përputhen”: Më hoqi nga …!!

Gazetari që punonte ne Top Channel nxjerr zbuluar autoren e “Përputhen”: Më hoqi nga …!!

Gazetari i njohur shqiptar, Andi Vrapi, që është edhe një ndër gazetarët më thumbues por edhe ndër të preferuarit e personazheve VIP. …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive