March 7, 2021

Bes Kallaku e thotë publikisht/ Kam pasur lidhje jashtëmartesore

Bes Kallaku e thotë publikisht/ Kam pasur lidhje jashtëmartesore

Të ftuar në puntatën e djeshme në “Roped with Olsi”, me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të “Portokalli” dhe “BE Coffe”, por gjithashtu edhe miqtë e tij, Bes Kallaku dhe Erion Isaj.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive