March 6, 2021

“Rama President dhe Basha Kryeministër”, flet kreu i PD për skenarin pas zgjedhjeve, ja e vërteta

“Rama President dhe Basha Kryeministër”, flet kreu i PD për skenarin pas zgjedhjeve, ja e vërteta

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjes nëse pas zgjedhjeve të 25 prillit do të jetë në një bashkëqeverisje me PS-në, ndërsa Edi Rama do të marrë postin e presidentit.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive