February 27, 2021

Me dorën tek barku i rrumbullakosur, aktorja e njohur shqiptare uron festat: Gëzuar nga unë dhe bebi (Foto)

Me dorën tek barku i rrumbullakosur, aktorja e njohur shqiptare uron festat: Gëzuar nga unë dhe bebi (Foto)

Prej disa kohësh ka qarkulluar në mediat rozë lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në pritje të fëmijës së saj të parë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive