March 6, 2021

Befasuese/ Arbana Osmani publikon foton me mbesen, ngjashmeria eshte e frikshme

Befasuese/ Arbana Osmani publikon foton me mbesen, ngjashmeria eshte e frikshme

Moderatorja Arbana Osmani publikon shpesh në rrjete sociale foto ose video me mbesën e saj, Kenzën. Ajo është vajza e vetme e vëllait të Arbanës, Shpatit dhe mes hallës e mbesës ka një “ngjashmëri të frikshme”.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive