March 2, 2021

Babai i ndërroi jetë në mes të rrugës, rrëqeth vajza e biznesmenit shqiptar: O babi si ike si na le?

Babai i ndërroi jetë në mes të rrugës, rrëqeth vajza e biznesmenit shqiptar: O babi si ike si na le?

Një ak si dent u shënua mbrëmjen e djeshme në Rrogozhinë, ku një 46-vjeçar humbi kontrollin e makinë dhe u pë r plas me trafikndërësen.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive