March 8, 2021

Toka nuk gjen qetesi/ Tërmeti i fuqishëm, njerëzit e shqetësuar vërshojnë në rrugë

Toka nuk gjen qetesi/ Tërmeti i fuqishëm, njerëzit e shqetësuar vërshojnë në rrugë

Epiqendra e tij u raportua 80 km nga Tympaki dhe 124 km nga Irakleio. Lëkundjet ishin në thellësi 10 kilometër dhe ka shkaktuar lëkundje të forta.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive