February 27, 2021

Publikohen fotot rrëqethëse nga tërmeti në Kroaci/ Dridhjet e forta të tokës zgjatën 20 sekonda, nisin operacionet për të shpëtuar jetë

Publikohen fotot rrëqethëse nga tërmeti në Kroaci/ Dridhjet e forta të tokës zgjatën 20 sekonda, nisin operacionet për të shpëtuar jetë

Në orën 12.20 Kroacia Qendrore është g odi tur nga një termet. Zagrebi “u tr on dit” për 20 sekonda dhe epiqendra ishte në Banja.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive