March 6, 2021

“Meshkujt më paragjykojnë kot”- Modelja shqiptare e thotë troç: Marr 1500 euro për një …!!

“Meshkujt më paragjykojnë kot”- Modelja shqiptare e thotë troç: Marr 1500 euro për një …!!

Modelja Belinda Dragoti, e cila u bë e njohur si velina e emisionit “Xing me Ermalin” ka folur për bukurinë dhe inteligjencën,…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive