March 7, 2021

Harrojeni këtë punë, Albin Kurti kurr nuk bëhet më Kryeministër i Kosovës

Harrojeni këtë punë, Albin Kurti kurr nuk bëhet më Kryeministër i Kosovës

Politologu Ardian Kastrati ka thënë për kryetarin e Vetëvendosjes Albin Kurti nuk do të bëhet më kurrë kryeministër.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive