March 8, 2021

Do vini duart në kokë se sa para do të marr aktori me origjinë shqiptare për serialin e ri/ 100 mijë euro vetëm për një….

Do vini duart në kokë se sa para do të marr aktori me origjinë shqiptare për serialin e ri/ 100 mijë euro vetëm për një….

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Can Yaman do të marrë rolin e “Sandokan” në serialin e ri të producentëve italian.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive