February 25, 2021

Detajet prekese/ Si e lanë vetëm Bleona Matën për ta rr.ëmbyer, ja njeriu i afërt që e shiti dhe bashkëpunëtori i saj

Detajet prekese/ Si e lanë vetëm Bleona Matën për ta rr.ëmbyer, ja njeriu i afërt që e shiti dhe bashkëpunëtori i saj

Bleona doli për të luajtur me vëllain e saj dhe fëmijët e tjerë, para dyqanit të fshatit.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive