March 8, 2021

Dalin pamjet e përplasjes mes makinave ushtarake ruse dhe amerikane

Dalin pamjet e përplasjes mes makinave ushtarake ruse dhe amerikane

Një video e rrallë është publikuar në mediat sociale, ku shihen makinat ushtar ake të patrullimit rus dhe amerikan në shkretëtirën e Sirisë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive