February 25, 2021

LAJM I FUNDIT/ Sapo u fejua! Arr.estohet Shpat Kasapi, policia e gjen me ko.k.ainë!!

LAJM I FUNDIT/ Sapo u fejua! Arr.estohet Shpat Kasapi, policia e gjen me ko.k.ainë!!

Kasapi është kapur 2 paketa të vogla me ko ka inë në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të S P P LANET. Ai është arr estuar dhe më pas është liruar për tu gj ykuar në gjendje të lirë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive