March 8, 2021

Ja cfare po ndodh me kengetaren Parashivi Simaku. Kengetaren qe e donin te gjithe

Ja cfare po ndodh me kengetaren Parashivi Simaku. Kengetaren qe e donin te gjithe

Ajo u pëlqye dhe u duartrokit shumë ne ate kohe. Por pas largimit në SHBA, flitet se jeta e saj është vështirësuar vitet e fundit.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive