March 7, 2021

E shkarkoi nga puna, ish-diplomaja shpërthen ndaj Ramës: Më provo lidhjen dashnorore

E shkarkoi nga puna, ish-diplomaja shpërthen ndaj Ramës: Më provo lidhjen dashnorore

Ilda Topalli është ish-sekretarja e parë e Konsullatës së Përgjithshme në Stamboll. Ajo u shkarkua nga ministri në detyrë për Punët e Jashtme, Gent Cakaj që në fillim të postit të tij.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive