February 28, 2021

Bukuroshja nga Zvicra: Kam ardh n’Kosovë me rujt dhi

Bukuroshja nga Zvicra: Kam ardh n’Kosovë me rujt dhi

“Përrallë me Tupan” konsiderohet si një ndër formatet më të dashura shqiptare që ka arritur që t’i rezistojë kohës dhe konkurrencës, shkruan OnAir …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive