February 27, 2021

Bashkëshortja e Arian Çanit per here te pare ne ekran, nuk do ta besoni cfare pune ben ajo (Video)

Bashkëshortja e Arian Çanit per here te pare ne ekran, nuk do ta besoni cfare pune ben ajo (Video)

Pasditen e sotme ne emisionin e pasdites “Rudina” në TV Klan, ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive