March 6, 2021

SHlKONl si dukej nuse me fustanin e bardh Arbana Osmani

SHlKONl si dukej nuse me fustanin e bardh Arbana Osmani

por kur vjen puna tek familja dhe jeta private ajo është kujdesur që detajet më të rëndësishme të jetës t’i mbajë larg syrit të medias.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive