March 6, 2021

I zhdukur prej katër ditësh, ja cfare i kishte ndodhur 26 vjecarit nga Tirana

I zhdukur prej katër ditësh, ja cfare i kishte ndodhur 26 vjecarit nga Tirana

Ditën e djeshme publikuam rastin e një djali 26-vjeçar nga Tirana, i quajtur Fatjon Gjuzi, i cili ishte larguar prej katër ditësh nga shtëpia.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive