March 8, 2021

E reja martohet me plakun,por pas dasmës e merr një lajm që nuk i pëlqeu asapak

E reja martohet me plakun,por pas dasmës e merr një lajm që nuk i pëlqeu asapak

Ama pas 3 muaj martesë ajo mësoi të vërtetën shokuese të jetës së saj: Kishte lidhur kurorë me gjyshin e saj biologjik.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive