February 28, 2021

E mbani mend Arditin që pushtoi rrjetet sociale? S’e keni idenë çfarë ka bërë

E mbani mend Arditin që pushtoi rrjetet sociale? S’e keni idenë çfarë ka bërë

Me siguri që të gjithë e mbani mend rastin e Arditit tek “Dua të të bëj të lumtur”. I riu nga Elbasani ftoi në emision Loredonën, vajzën nga Korça që e kishte fiksim dhe e propozoi.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive