March 4, 2021

Dy metra femër po burrë nuk po gjej dot, E thote troc këngëtarja shqiptare: Epo s’po e gjej se jam një b….(FOTO)

Dy metra femër po burrë nuk po gjej dot, E thote troc këngëtarja shqiptare: Epo s’po e gjej se jam një b….(FOTO)

Këngëtarja e njohur Ermiona Lekbello, e ftuar në “Ftesë në 5”, ka folur për jetesën impenjative që bën, mes Italisë dhe Shteteve të Bashkuara.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive