March 5, 2021

PREKËSE/ 94 vjeçari telefonon policinë: Jam vetëm, ejani të ngrini një dolli me mua për Krishtlindje

PREKËSE/ 94 vjeçari telefonon policinë: Jam vetëm, ejani të ngrini një dolli me mua për Krishtlindje

Një 94-vjeçar ka telefonuar karabinierët, pasi ndihej i vetëm në shtëpi dhe donte të ndrinte një dolli për Krishtlindje me dikë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive