March 4, 2021

(Foto) E mbajti të fshehtë shtatzaninë dhe u bë me djalë/ Ja kush është burri i Shkurte Gashit

(Foto) E mbajti të fshehtë shtatzaninë dhe u bë me djalë/ Ja kush është burri i Shkurte Gashit

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjell në jetë një djalë,…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive