February 28, 2021

E FUNDIT: Nga vendimi i qeverisë në vend, nga java e ardhshme do ndahen nga 400 euro për…

E FUNDIT: Nga vendimi i qeverisë në vend, nga java e ardhshme do ndahen nga 400 euro për…

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, derisa ka vizituar Suharekën ka premtuar se javën e ardhshme do të kalojë l igji për rimëkëmbje ekonomike, shkruan Gazeta Express.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive