March 2, 2021

U nda nga Robert Berisha/ Modelja s’kursehet fare: Unë bëj s*ks në kuzhinë se…

U nda nga Robert Berisha/ Modelja s’kursehet fare: Unë bëj s*ks në kuzhinë se…

Jessika Kadiu tashmë është single dhe jashtë jetës së Robert Berishës, me të cilin kishte një ro mancë tepër të përfolur në media.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive