March 4, 2021

I mban sytë nga dera/ Ta thyen zemrën 91-vjeçari, do i kalojë festat vetëm 3 vajzat s’e marrin gruaja i ndërroi jetë vitin që kaloi

I mban sytë nga dera/ Ta thyen zemrën 91-vjeçari, do i kalojë festat vetëm 3 vajzat s’e marrin gruaja i ndërroi jetë vitin që kaloi

Këto festa shumë të moshuar do i kalojnë të vetëm. I tillë është edhe rasti i një ish-pastori gjerman. 91-vjeçari ulet i vetëm dhe pret pas derës së azilit ku ndodhet në Berlin.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive