March 5, 2021

Gruaja e BRAKTlSl për një tjeter, burri i kërkon kthimin dhe DËSHlRON ta faI

Gruaja e BRAKTlSl për një tjeter, burri i kërkon kthimin dhe DËSHlRON ta faI

Flamur Mema është 43 vjeç nga Maminasi. Ai i është drejtuar sot emisionit “Me zemër të Hapur” në News24,…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive