February 28, 2021

Gjest madhështor/ Hoxha dhe murgesha shqiptare bëhen bashkë për të ndihmuar shqiptarët

Gjest madhështor/ Hoxha dhe murgesha shqiptare bëhen bashkë për të ndihmuar shqiptarët

Një hoxhë mysliman dhe një murgeshë katolike në një qytet në perëndim të Kosovës bashkuan forcat për të ndihmuar familjet në nevojë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive