March 6, 2021

Analisti shqiptar, zbulon planin dhe jep paralajmërimin e frikshëm: “Katastrofa është gati për shqiptarët”

Analisti shqiptar, zbulon planin dhe jep paralajmërimin e frikshëm: “Katastrofa është gati për shqiptarët”

Analisti Frrok Çupi teksa ka komentuar vizitën 3-ditore të Presidentes Vjosa Osmani në Tiranë, ka dalë me një paralajmërim të frikshëm për në 25 prill.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive