March 7, 2021

Rikthehet Xhemi pas largimit nga Portokalli, Arbana Osmani i nxjerr sekretin mikes së saj (FOTO)

Rikthehet Xhemi pas largimit nga Portokalli, Arbana Osmani i nxjerr sekretin mikes së saj (FOTO)

.Madje dje u aludua se Xhemi mund të jetë në pritje të ëmbël, por një tjetër postim i mikeshës së saj ka shtuar dyshimet se bëhet fjalë për diçka tjetër.“…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive