March 4, 2021

Nga sot nisin masat kufizuese, në këtë orë bëhet mbylla totale në Shqipëri..!!

Nga sot nisin masat kufizuese, në këtë orë bëhet mbylla totale në Shqipëri..!!

Sonte në orën 20:30 futen në fuqi masat e reja sht rëngu ese në kuadër për parandalimin e përhapjes së koronavirusit në Shqipëri …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive