March 6, 2021

Dashnorja e djalit te Thaçit? Kejvina hap gojën dhe nuk le gje pa thene

Dashnorja e djalit te Thaçit? Kejvina hap gojën dhe nuk le gje pa thene

eta e saj personale është bërë gjithmonë temë diskutimi, ndërkohë që së fundmi ajo është përfolur se ka nisur një romancë të re me djalin e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive