March 8, 2021

“Te qofte dheu i lehte”. Elton Deda merr lajmin tragjik, na këputi sh pirtin…(Foto) –

“Te qofte dheu i lehte”. Elton Deda merr lajmin tragjik, na këputi sh pirtin…(Foto) –

Këngëtari Elton Deda ka reaguar për lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të artisti të madh dhe profesori të shquar shqiptar, kornistit Andrea Canaj.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive