March 4, 2021

Postoi të pasmet “bombastike”, Papa Françesku pëlqen foton e nxehtë të një tjetër modeleje

Postoi të pasmet “bombastike”, Papa Françesku pëlqen foton e nxehtë të një tjetër modeleje

Vetëm pak kohë më parë Papa Françesku u bë një emër tepër i folur për një skandal që qarkulloi gjerësisht në rrjet. Kujtojmë se në nëntor, Papa Françesku i bëri like fotos hot të një modele braziliane.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive