March 4, 2021

Ky është Mërgimtari që e bëri për spital Valon Sylën (FOTO)

Ky është Mërgimtari që e bëri për spital Valon Sylën (FOTO)

Gazetari kosovar, Valon Syla, është s ulmuar fizikisht në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive