March 8, 2021

Ja si u trondit toka Italiane dje nga tërmeti qe zgjati disa sekonda (Video)

Ja si u trondit toka Italiane dje nga tërmeti qe zgjati disa sekonda (Video)

Fatmirësisht lekundja nuk shkaktoi dëme të mëdha, por lëkundjet ishin tepër të forta duke bërë që mijëra qytetarë të dalin në rrugë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive