March 4, 2021

Dy muaj lëngoi në spital, ndërron jetë 18-vjeçarja shqiptare: E zeza nënë s’do e shoh të veshur si nuse

Dy muaj lëngoi në spital, ndërron jetë 18-vjeçarja shqiptare: E zeza nënë s’do e shoh të veshur si nuse

Anjeza Iberdemaj 18 vjeçarja nga Peja ka v dek ur në moshë të re, si p asojë e p lag ëve të rënda të marra nga një aks ident të p ës uar me veturë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive