March 7, 2021

Arbana Xharra: Kjo çka po ndodh në Kosovë veq në Çeçeni mundet me ndodhë!

Arbana Xharra: Kjo çka po ndodh në Kosovë veq në Çeçeni mundet me ndodhë!

Gazetarja dhe publicistja e njohur kosovare, Arbana Xharra ka komentuar ngjarjen qe ndodhi dje në qytetin e Prishtinës me Valon Sylën.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive