March 8, 2021

Tjetër skandal në “Përputhen”, publikohen foto pa rroba të Melisës duke…

Tjetër skandal në “Përputhen”, publikohen foto pa rroba të Melisës duke…

Një ndër emrat më të komentuar të spektaklit “Përputhen” është edhe Melisa Lleshi.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive