March 4, 2021

HABlT ish-ministrja Valentina Leskaj parashikon fituesin e zgjedhjet e 25 prillit

HABlT ish-ministrja Valentina Leskaj parashikon fituesin e zgjedhjet e 25 prillit

Ish-ministrja socialiste, Valentina Leskaj ka shprehur besimin e plotë se Partia Socialiste do të sigurojë mandatin e tretë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 25 prillit.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive