March 2, 2021

Anoreksike qëkur ishte e vogël, flet 22-vjeçarja: Ja si shtatzënia më shpëtoi jetën

Anoreksike qëkur ishte e vogël, flet 22-vjeçarja: Ja si shtatzënia më shpëtoi jetën

Një 22-vjeçare, e cila gjithë jetës së saj kishte jetuar me anoreksinë, ka treguar sesi shtatzënia e ndihmoi ta kalonte sëmundjen.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive