March 2, 2021

Shqipja plas skandalin e rradhës: Me Andin takohem jashtë Përputhen, ja ç’më shkruan në telefon

Shqipja plas skandalin e rradhës: Me Andin takohem jashtë Përputhen, ja ç’më shkruan në telefon

Në një intervistë për “Prive”, Shqipja shprehet se është e sigurtë që në foto është Tea dhe ka materiale të tjera që do ta vërtetonin.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive