March 5, 2021

Lladrovci: ‘Thaçi është barabart me Skenderbun edhe Adem Jasharin.’ – (VIDEO)

Lladrovci: ‘Thaçi është barabart me Skenderbun edhe Adem Jasharin.’ – (VIDEO)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci lavderoj shume ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thacin. I pari i Drenasit tha se Hashim Thaci eshte i barabart me Skenderbun dhe Adem Jasharin.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive