March 6, 2021

Gold AG i reagon ashpër Valon Sylës për mërgimtarët, Nuk do ta besoni se çfarë i thotë…

Gold AG i reagon ashpër Valon Sylës për mërgimtarët, Nuk do ta besoni se çfarë i thotë…

Arian Agushi apo i njohur ndryshe si Gold Ag i ka reaguar ashpër analistit Valon Syla i cili në ditën e djeshme kishte reagime të shumta në drejtim të mërgimtarëve.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive