March 7, 2021

Dyshoni se jeni me Covid? “Testi” i thjeshtë që mund ta bëni me kafen, ja si

Dyshoni se jeni me Covid? “Testi” i thjeshtë që mund ta bëni me kafen, ja si

Kjo vjen pasi studimet e mëparshme kanë pohuar humbjen e nuhatjes dhe shijes si një nga simptomat më të theksuara të koronavirusit.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive