March 4, 2021

U infektua me Co.v.id-1.9 para 3 ditësh, mjekja e re jep shpirt: La jetim dy fëmijë!

U infektua me Co/id-19 para 3 ditësh, mjekja e re jep shpirt: La jetim dy fëmijë!

Një lajm i trishtë ka ardhur për botën e mjekësisë. Pas një su lmi ne zemër ka ndërruar jetë dje mjekja 40-vjeçare në Turqi,…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive