March 5, 2021

HABlT 35 vjeçarja që jeton në Zvicër, nuk më mjafton vetëm BURRl por dua edhe …

HABlT 35 vjeçarja që jeton në Zvicër, nuk më mjafton vetëm BURRl por dua edhe …

Përshëndetje stafi, dua të ndaj me ju një histori timen.Jam Lendita 35 vjeçare dhe jam e martuar, kam banesë në zvicerr por jetojë edhe në Zvicerr.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive